Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Tüp Bebek; Öncelikle bu bölüme gelen kişilerin bebek sahibi olmak istediği aşikar olup sizlere yanlış yönlendirme yapmak istemeyiz. Çünkü bu sitenin amacı insanlara bilgi verip para almak olmadığı için sizlere bu konu hakında nacizane önerimizi dikkate almanızı öneririz. Tüp bebek yaparak Allah'a ortak koşmuş olmuyor musunuz? Sonuç da Allah size isteseydi zaten bebek verirdi. O sebeple neden Allah'a dua etmek yerine Tüp bebeği istersiniz ki? Zorla güzellik olur mu? Olmaz zorla yaptırmasanız da bir bebek sahibi olmak her insanın hakkı gibi görünse de bazen Allah bizlere yaşamda bu zorluklarla bizi dener. O sebeple denemelere gelmeyin derim. Bunun haricinde aşağıda belirtilen açıklama ise Tüp bebek yaptırmak isteyenler için yeterli bir bilgi olmasa da ilginizi çekeceğini düşündüğümüz için de buraya yazdık. Siz hangi yolu tercih ederseniz ona göre hareket edebilirsiniz. Bu hayat sizin ve bence sizinde çocuğunuz olmalı. Sizlerde anne baba olmalısınız. Çok güzel bir duygu bir bebeğinizin olması. Bebeği olmayanlar için sözlerimizi bir dua ile sonlandırmak istedim, bu yazıyı bu bölüme kadar okuduysanız çok kısa sürede Tüp bebeğe ihtiyaç duymadan bebeğiniz olacak. Şimdiden hayırlısı olsun. Sizden ricam bu bölüme kadar okuduysanız en alt kısıma bir form koyacağım o formu doldurduğunuz da ise kaç kişinin isteğinin gerçekleştiğini anlamış olacağız. İnan madınız mı? Unutmayalım inanmadan olmaz.İnanın da birşeye inanın.

 

Tüp bebek nedir?

 

Tüp bebek çeşitli sebeplerden dolayı çocuk sahibi olmakta sorun yaşayan çiftler için gerekli olan tedavi yöntemidir.

 

Tüp bebek nasıl yapılır?

 

Bu yöntemi kısaca anlatmak gerekirse anne adayının yumurta hücresi çeşitli takviyelerle olgunlaştırılır ve baba adayının sperm hücresiyle laboratuvar ortamında döllenir. Bu döllenmiş embriyo anne adayına transfer edilir.

 

Tüp bebek tedavisi neden gereklidir?

 

Tüp bebek tedavisinin sizin için gerekip-gerekmediği ya da neden gerekli olacağı doktorunuzun belirleyeceği ve açıklayacağı bir konudur. Fakat genel olarak açıklamak gerekirse; normal yöntemle çocuk sahibi olamayan çiftler için gerekli olan tedavi yöntemidir.

 

Tüp bebek aşamaları nelerdir?

 

Tüp bebek tedavisinde ilk etaptaki aşamalar genellikle 3 adımdan oluşmaktadır. Bu aşamaları doktorunuzdan ve tüp bebek kategorimizde bulunan makalelerden daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Tüp bebek tedavisiyle ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorum, ne yapabilirim?